V Temnotě je vždy nadějá a s ní i Světlo.

Karta dne 7. 5. 2017

7. května 2017 v 8:31 | Michal Zaro |  Karta dne
První karta

Útěcha - lečení - péče

Odleť osudu v náručí andělú...
Povzvedájí tě nad žlostné trosky. z ohlušující prázdnoty tvého veselí, jsi v náručí andělů a kéž zede nalezneš trochu útěchy....
Sarah McLachlan


Karta Druhá

Zázrak - stvoření -ochrana - osud


Strážní andělé našich životů se vznášejí v takových výškách, kam my nedohlédneme. Oni všask stále vydí nás.
Jean Paul Richter

Karta Třetí

Osvobození - cesta za snem


Kůň je projekcí snů člověka o sobě samém - silném, mocném, krásném a má schopnost poskytnou nám únik z našeho světského bytí.
Pam Brown
Zlomené křídlo či zlomená duše. Proces uzdravování začíná poutem péče a útěchy. Laskavé slovo, jemný dotyk. Ujištění, že jste tady a ten druhý není sám.
Žena oblečená v záživých sitě černevým šatech chová a pečuje o bělostnou holubici. Tato karta se týká peče a pomoci. A potřeby trochy odpočinku a klidu pro duši. Žena představuje stažneho anděla, jenž dlí na svým svěřencem. Což nás odkazuje i k další kartě.
Strážný anděl sleduje zrození toho, nad jehož životem bude bdít. Žasne nad zazrakem stvožení a jeho významem. Houpe v náručí mystickým inkubátorem a v něm nový život. Chápe jeho hodnotu i jeho křechkost. Tak tomu bude od tohoto okamžiku až do chvile konce.
Anděl bude pomáhat a bude svého svěřence provázet a podporovat, ovšem s vědomím , že jeho vliv není neomezený.Tento ůžasný mechanismus je dílem lidské ruky a většina z toho, jak bude tento život prožit, čeho v nšm bude dosaženo a jakým způsobem, nebude určováno jen samotným osudem, nýbrž i svobodnou vůlí a rozhodonávím. Nezapomínejme na naše strážné Anděli ikdyž si to nepřipouštíme jsou s námi stále, kteríkoliv okamžik našeho života.
A tak se dostáváme k poslední kartě. I s pomocí andělu se lze dostat z otupující rutiny každodenního života. Bezmyšlenkovitě se opakující práce.....
Kůň představuje naší touhu po svobodě a osvobození z koule "duševní klaustrofobie". Stačí se svěřit andělům a oni vám pomohou a povedou vás k vaší vnitřní duševní a životní svobodě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama