V Temnotě je vždy nadějá a s ní i Světlo.

Karta dne 9. 6. 2017

9. června 2017 v 10:45 | Michal Zaro |  Karta dnePrvní karty ; Sny - meditace - duchovní únik

Ve snech existují i barvy. které ve spektru bdělého stavu přítomny nejsou.
Terri Guillemets

Druhá karty ; Pokušení - odolávání - síla vůle

Zakázané má v sobě kouzlo, které je činí nepopsatelně žádoucí.
Mark Twain

Třetí karta ; Rovnováha - rovnost

Když v nějaké pozici ztrácím rovnováhu, vytáhnu se do výšky a Bůh se ke mně skloní a uzemní mě. Funguje to vždy a nejen v józe.
Terri GuillemetsSny nám přinášejí alternetivní realitu, kde ničím neomezení a nespoutani můžeme vzlétnout s anděly do výšin nebo klesnout s démony do hlubin. Představovat si, tvořit, unikat průměrnosti, žasnout a ptát se "co když?" a probouzet se s novou svěžestí a otáznou "proč ne?".
Všímejte si svých snů, ale dávejte si pozor, abyste si je nevykládali chybně.

Můžeme tak být vystaveni pokušení .Někdy se muá oddáváme ale může to vést te ztrátě pocitu klidu a pohody. Nejsme schopni prohlédnou klam a zvažovat důsledky. Rozhodnutí vzdát se, nebo odolat, určuje, jací jsme. Když to ovšem překonáme budeme silnější.

Jsme sice rozdílní. ale když změníme svou pozici, stanovisko či směr, mužeme také nalézt společný základ a fungovat v jednotě. Tento proces je snadnější, pokud zúčastněné strany spolupracují ve vzájemné shodě. Rovnováha obvykle vyžaduje shodu v cíli, pozicia přání. Obě strany nycházející se v počátečním bodě musí vzít v úvahu svá vzájemná postavení. Jestliže jedna starna nedokáže spolupracovat, dojde ke ztrátě rovnováhy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama