V Temnotě je vždy nadějá a s ní i Světlo.

Beran

17. listopadu 2017 v 21:00 | Michal Zaro |  Zodiac


Beran
Beran neboli skopec:
je první astrologické znamení zvěrokruhu pojmenované po souhvězdí Berana. V astrologii je Beran považován za pozitivní (extrovertní) znamení. Je také považován za ohnivé znamení a je jedním ze čtyř základních znamení. Beran je tradičně ovládán planetou Mars.

V západní astrologii je Slunce v konstelaci Berana zhruba od 20. března do 20. dubna. V sideralistické astrologii je v ní zhruba od 14. dubna do 7. května.
Charakteristika znamení

Beran má silné sklony k činorodému jednání, osobnímu příkladu, rychlému vývinu a okamžitému zásahu. Nemá rád nespravedlnost a je schopen udělat všechno pro to, aby to změnil. Vrhá se do všeho bezhlavě a bez rozmýšlení a často nedokončí, co načal, protože už se žene za jinou, novou příležitostí. Jsou-li jeho blízcí téhož názoru jako on, rád vykoná dílo za ně, protože cítí, že jejich sympatie podporují jeho snahu. Beran je poctivý bojovník s nezávislou povahou. Je velmi dobrý organizátor a velitel. Má vždy svoji hlavu a i přes sebelepší rady svých blízkých si půjde svou cestou, přestože by ho to mělo stát více námahy. Beran se nikdy nepoučí ze svých chyb. Navenek může působit jakkoli silně a odolně, ve skutečnosti je ale velmi citlivý a zranitelný.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama